В мережі помічені ноутбуки Lenovo і Gateway з процесорами Intel Sandy Bridge

admin Новини hardware

В мережі помічені ноутбуки Lenovo і GatewayНезважаючи на те, що до офіційного анонса процесорів Intel Sandy Bridge залишається більше місяця, деякі виробники ноутбуків вже підготували моделі на базі нових ЦП. Ними, зокрема, стали Lenovo (модель - Y560P) і Gateway (модель фігурує як "LX.R9702.036").

У специфікаціях обох ноутбуків згадується один і той же процесор - Intel Core i7-2630QM. Попередні характеристики ЦП (такими вони будуть вважатися до офіційного анонсу) виглядають наступним чином: тактова частота - 2,2 ГГц, об'єм кеш-пам'яті третього рівня - 6 МБ, значення TDP - 45 Вт. В наявності також і підтримка технології багатопоточності Hyper-Threading. Крім вищевказаного процесора, Lenovo укомплектує свій лептоп екраном діагоналлю 15,6 дюйма зі світлодіодним підсвічуванням, 6 ГБ оперативної пам'яті DDR3, відеоприскорювачем AMD Radeon HD 6570, жорстким диском об'ємом 750 ГБ і які пишуть оптичним приводом DVD. Gateway LX.R9702.036 також отримає екран діагоналлю 15,6 дюйма, однак начинка тут скромніша: обсяг оперативної пам'яті - 4 ГБ, жорсткого диска - 640 ГБ, згадуються також модулі бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth.(Цікаво - Condor Cluster)

На жаль, вартість Lenovo Y560P поки не відома, - модель значиться «недоступною для замовлення». З Gateway LX.R9702.036 трішки цікавіше: вартість цього лептопа в США з урахуванням знижки складе $ 853. Швидше за все, в продаж ноутбуки надійдуть або незадовго до офіційної презентації процесорів Sandy Bridge, яка відбудеться 5 січня на CES 2011, або одночасно з нею.