Відомий термін виходу APU AMD Carrizo і Carrizo-L

admin Новини hardware

Відомий термін виходу APU AMD Carrizo і Carrizo-LКомпанія AMD оголосила про додавання в план випуску мобільних гібридних процесорів на 2015 рік своєї першої високопродуктивної однокристальної системи Carrizo і однокристальної системи масового сегмента Carrizo-L. Ці однокристальні системи з підтримкою Microsoft DirectX 12, OpenCL 2.0, AMD Mantle API, AMD FreeSync і Microsoft Windows 10 призначені для мобільних комп'ютерів.

Флагманський APU Carrizo матиме x86-сумісний CPU на новій мікроархітектурі під умовним найменуванням Excavator і GPU AMD Radeon. Ці компоненти будуть вперше об'єднані в SoC, відповідної специфікації Heterogeneous Systems Architecture (HSA) 1.0.

До складу Carrizo-L увійде CPU Puma + і GPU AMD Radeon R. Крім того, в Carrizo і Carrizo-L буде інтегрований процесор AMD Secure Processor, що забезпечує підтримку технології ARM TrustZone.

Цікаво, що Carrizo і Carrizo-L матимуть однакове зовнішнє виконання, що повинно спростити розробку систем різних категорій.

Поставки Carrizo і Carrizo-L компанія планує почати в наступному півріччі, а поява на ринку ноутбуків і моноблочних ПК на базі нових мобільних APU AMD очікується в середині 2015 року.