Виробники ультрабуків зіткнуться з дефіцитом металевих корпусів

admin Новини hardware

Виробники ультрабуків зіткнуться з дефіцитом металевих корпусівПотенційні виробники ультрабуків змушені шукати неметалеві матеріали для корпусів таких пристроїв, повідомляється у замітці DigiTimes.

Ультрабукі повинні бути тонкими, але міцними, тому матеріалом для виготовлення їх корпусів є магнієво-алюмінієві сплави. Проте створення корпусних деталей з таких матеріалів вимагає наявності відповідних верстатів з ЧПУ, а їх висока вартість робить їх недосяжною розкішшю для багатьох контрактних виробників.

У замітці DigiTimes повідомляється, що компанії Foxconn і Catcher мають 10 тис. таких верстатів, однак обидві вони є постачальниками корпусів для ноутбуків Apple, і всі інші виробники змушені боротися за їх потужності, незайняті виробництвом компонентів для MacBook. Ті з них, хто зважиться відмовитися від металевого корпусу, можуть звернутися до склопластику - матеріалу, який досить міцний і дешевий, щоб скласти конкуренцію магнієво-алюмінієвого сплаву.

За відомостями DigiTimes, кожен елемент склопластикового корпусу обходиться на 5-10 дол. дешевше, ніж у випадку з металом, що дозволяє заощадити до 20 дол на загальній вартості матеріалів, що дозволить знизити роздрібні ціни пристроїв на суму від 50 до 100 дол.