За даними Intel, однокристальна система Clover Trail для планшетів перевершує NVIDIA Tegra 3

admin Новини hardware

За даними Intel, однокристальна система Clover Trail для планшетів перевершує NVIDIA Tegra 3Intel стверджує, що представлена ​​цієї осені однокристальна система Clover Trail для планшетів перевершує NVIDIA Tegra 3 по продуктивності, маючи при цьому менше енергоспоживання.

У конфігурацію Intel Clover Trail входить двоядерний процесор Atom. За даними Intel, наведеним на недавній зустрічі з аналітиками, на деяких завданнях ця однокристальна система споживає на пів ватта менше, ніж Tegra 3. Говорячи більш конкретно, інтегроване графічне ядро, розроблене фахівцями Imagination Technologies, споживає менше, ніж блок того ж призначення в однокристальній системі NVIDIA.

В якості підтвердження були показані планшети: один - на базі Clover Trail з Windows 8, в ролі другого виступив Microsoft Surface (Tegra 3 та Windows RT). Вимірювальні прилади стендів дозволяли судити про споживану потужність процесорів в різних завданнях.

Як відомо, в однокристальній системі NVIDIA інтегровано п'яте допоміжне ядро, що заміняє собою чотири основні на малих навантаженнях. Як стверджується, Windows RT використовує його рідше, ніж це робить Android, зменшуючи можливий виграш. На жаль, робота Clover Trail під управлінням Android показана не була.

Між тим, наші колеги, отримали можливість протестувати планшет Acer Iconia W510 на платформі Clover Trail (Intel Atom Z2760) під управлінням ОС Windows 8, виявили, що цей планшет поступився за часом автономності всім іншим пристроям, які брали участь в тесті.

Уточнимо, що у Acer Iconia W510 є стикувальна станція з клавіатурою і другою батареєю, яка подвоює час автономної роботи пристрою.