Зовнішні жорсткі диски Buffalo з апаратним шифруванням

admin Новини hardware

Buffalo HDS-PXVU2Японська компанія Buffalo проявляє небувалу активність з випуску нових продуктів: тільки за останні два тижні фірма представила зовнішні жорсткі диски HD-LBVU3 і HDS-CXU2, а зараз прийшла черга компактної моделі HDS-PXVU2.

У новому накопичувачі розробники акцентують увагу на системах захисту даних, до яких відносяться як апаратні методи, на зразок 16-точкової амортизуючої системи, прогумованої вставки по периметру нижньої частини корпусу і вбудованого модуля шифрування за алгоритмом AES з довжиною ключа 256 біт, так і програмні - передвстановлений додаток Trend Micro, що захищає від вірусів, програм-шпигунів та іншого шкідливого ПЗ.(Перегляньте - Охолоджувальна підставка Aeolus Premium)Всього в рамках серії споживачам будуть запропоновані три моделі об'ємом 320 ГБ, 500 ГБ і 1 ТБ. Всі вони мають габарити 134 х 90 х 20 мм і оснащуються вбудованим кабелем з підтримкою інтерфейсу USB 2.0.

Новинки надійдуть у продаж на домашньому ринку в середині лютого. Вартість молодшої моделі складе $ 190, середньої - $ 245, старшої - $ 350.