Zotac ZBox nano

admin Новини hardware

Zotac ZBox nanoМініатюрний ПК Zotac, показаний на ілюстрації, дуже схожий на продукт, який компанія продемонструвала на виставці Computex 2011.Однак є й важлива відмінність. Якщо безіменна модель з Computex була заснована на платформі VIA Technologies, то для мініатюрної системи ZBox nano обрана платформа AMD Brazos. Точніше кажучи, APU E-350, в конфігурацію якого входить два x86-сумісних ядра, що працюють на частоті 1,6 ГГц, і графічний процесор Radeon HD 6310 з підтримкою DirectX 11.

При габаритах 127x127x45 мм ZBox nano оснащений всіма поширеними засобами дротового і бездротового підключення: Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n Wi-Fi і Bluetooth 3.0. Крім того, в оснащення входить універсальний пристрій для роботи з картами пам'яті, два порти USB 3.0, відеовходи HDMI і DisplayPort.

Zotac ZBox nanoУ продажу новинка з'явиться на наступному тижні (поки - на японському ринку), а коштувати буде приблизно $ 360 або $ 460, залежно від комплектації. Перша ціна відповідає модифікації без оперативної пам'яті і жорсткого диска, друга - модифікації з 2ГБ пам'яті і HDD об'ємом 320 ГБ.