Зовнішній жорсткий диск A-Data з ультра захистом

admin Новини hardware

Зовнішній жорсткий диск A-Data з ультра захистомТайванська компанія ADATA Technology Co повідомляє про випуск зовнішнього жорсткого диска DashDrive Durable HD710. Нова серія пристроїв DashDrive, яка є доповненням до вражаючої лінійкі пристроїв компанії, надасть мобільний, швидкий і надійний доступ до даних.

Зовнішній жорсткий диск HD710, корпус якого виконаний з унікального силіконового матеріалу, поєднує ударостійку і водонепроникну конструкцію армійського класу сертифікації IPX7 зі надшвидкісним інтерфейсом USB 3.0.

Спортивний і динамічний дизайн пристрою чудово підійде активним користувачам. Доступні три колірні рішення: синій, чорний і жовтий. ADATA була однією з перших компаній, яка надала такий рівень міцності портативним жорстким дискам, і відгуки користувачів по всьому світу були виключно позитивними. Цей новітній жорсткий диск, відповідний військовим технічним стандартам Mil-Spec, впорається навіть з найважчими випробуваннями на міцність, при цьому забезпечуючи користувачів очікуваної запаморочливою швидкістю передачі даних USB 3.0.

Зовнішні жорсткі диски HD710, які є втіленням довговічності і міцності, чудово впишуться в серію Durable нової лінійки пристроїв зберігання інформації DashDrive. Кабель USB зберігається в зовнішньому слоті, який огинає корпус жорсткого диска - це елегантне і в той же час практичне рішення зберігання кабелю, відповідне характеристикам пристрою. DashDrive Durable HD710 буде доступний ємностями в 500 ГБ, 750 ГБ і 1 ТБ.