Age of Empires Online перейшла на умовно-безкоштовне поширення

admin Ігрові новини

Age of Empires Online перейшла на умовно-безкоштовне поширенняБагатокористувацька стратегія в реальному часі Age of Empires Online остаточно перейшла на умовно-безкоштовну (free-to-play) схему розповсюдження.

До цих пір в грі була так звана free-to-try-модель, коли лише стартові матеріали були безкоштовні і загальнодоступні. Будь-який додатковий контент вимагав грошей, а отримати його під час гри було неможливо. «Може бути, цим ми відштовхнули багатьох гравців, які продовжили б грати, май вони відкритий доступ до додаткових матеріалыв», - заявили розробники з Gas Powered Games.

Що ж, з переходом на стандартну умовно-безкоштовну модель користувачі отримали відразу всі ігрові матеріали. Просто на їх відкриття доведеться витратити більше часу і заробити потрібну кількість внутрішньоігрової валюти. Ну а охочі мати все і відразу традиційно запрошуються в Steam, так як систему мікротранзакцій девелопери залишили без змін.

Крім того, в гру доданий новий мультіплєєрний режим Alliance Wars, призначений для тих, хто досяг 40-го рівня. Нарешті, старі гравці отримають по 500 імперських очок, а нові - по 100.