Анонсована Anomaly 2

admin Ігрові новини

Анонсована Anomaly 2У середині лютого студія 11 bit повідомила про створення якоїсь гри і запропонувала зробити попереднє замовлення (з 50-відсотковою знижкою). Вчора рекламна акція завершилася, і ми дізналися, про що йшла мова, - Anomaly 2.

Представлений проект продовжить діло гри Anomaly: Warzone Earth, що вперше з'явилася на ПК в квітні 2011-го (пізніше гра перекочувала на мобільні телефони і в консольні мережі Xbox Live Arcade і PlayStation Network). Друга частина поки заявлена ​​тільки для ПК, «Макінтошів» і Linux-систем. Випустити її обіцяють у другому кварталі. Ціна - $ 15.

Ті хто зробив попереднє замовлення отримає ранній доступ до бета-версії, а також якісь внутрішньоігрові бонуси. Тестування стартує в кінці березня.

Це історія про недалеке майбутнє, в якому, як завжди, щось не так. На Землю прибули прибульці, утворилися якісь аномальні зони, інопланетні машини окупують планету, людство ось-ось підніме до верху лапки. По суті, Anomaly 2 - це суміш стратегії і «захисту вежі» (Tower defense). Можна модифікувати свої війська, буде кілька сюжетних кінцівок, є мультиплеер ...