Анонсована стратегія з голосовим управлінням

admin Ігрові новини

Анонсована стратегія з голосовим управліннямСтудія Iridium оголосила про розробку стратегії в реальному часі There Came an Echo.

Здавалося б, нічого особливого, але ви послухайте, що придумано! Девелопери вирішили відмовитися від звичної зеленої рамки на користь ... голосового управління. Як справжній командир, ви будете приймати рішення і в реальному часі роздавати накази бійцям. Поки в список платформ потрапив тільки ПК.

Щоб казку зробити бувальщиною, Iridium Studios звично звернулася до системи Kickstarter. У 2010 році, нагадаємо, девелопери просили якісь $ 600 на ліцензування музики та оплату акторської озвучки для незвичайної рольової ритм-гри Sequence. Цього разу потрібні $ 90 тис., які підуть на оплату арт-директора і 3D-моделер. Якщо все вийде, гра з'явиться в середині 2014 року - напевно, в червні. Віртуальна скарбничка буде відкрита ще 30 днів. І хто знає, можливо це буде одна з кращих ігор 2013 року.

У розпорядження гравців надійде невеликий загін бійців, який буде протистояти якийсь могутній силі. Загалом, користувачів чекає історія про таємниці світобудови і організацію, що прагне їх розкрити. Головна особливість - повністю голосове управління і можливість самостійно призначати голосові команди для різних дій. «Вам доведеться не тільки роздавати команди, але й навчати бійців, відповідати на їхні запитання, давати тактичні поради», - розповідають девелопери.