Battlefield 3: нові підробиці

admin Ігрові новини

Battlefield 3: нові підробиціЗавдяки американському журналу GameInformer стали відомі перші подробиці про гру Battlefield 3.

Головні сили розробників Digital Illusions CE кинуті на ПК-версію. Втім, Battlefield 3 також вийде на PlayStation 3 і Xbox 360. Реліз гри відбудеться в кінці 2011 року.(Зате в кінці місяця вийде довогоочікувана демоверсія Dragon Age ІІ)

В Battlefield 3 з'явиться повноцінна користувацька кампанія «з сюжетом, який не має відношення до двох перших ігор». Проходити її можна буде як поодинці, так і в кооперативному режимі, розрахованому на чотирьох чоловік. Дія гри розвернеться в Тегерані, Парижі, Нью-Йорку, а також в іракському Курдистані. Техніка, мабуть, буде відповідна.

Але кульмінацією проекту девелопери вважають мультиплеер. У ПК-версії в мережевих битвах зможуть брати участь до 64 віртуальних бійців. У випадку з консолями все скромніше: мережевий режим обмежений двадцятьма чотирма гравцями.

У журналі є цікаве уточнення: «В Battlefield 3 дуже часто використовується слово «fuck», так що чекайте літери«М»у рейтингу проекту».