Battlefield 3 взяв планку в 10 мільйонів

admin Ігрові новини

Battlefield 3 взяв планку в 10 мільйонівВидавництво Electronic Arts опублікувало звіт за другий квартал 2012 фінансового року, який закінчився 30 вересня. Продажі збільшилися  склавши 1,03 млрд. Ось тільки прибутку отримати не вдалося: збитки зросли з 201 до 340. Але це зовсім не страшно просто у другому кварталі видавництво готувалося до жаркого осіннього сезону і витратило на рекламу більше грошей, ніж зазвичай.

FIFA 12 розійшовся тиражем в 8 млн копій (відзначимо, що EA вважає не реальні продажі, а кількість копій, відвантажених в торговельні мережі), у порівнянні з FIFA 11 темпи продажів підвищилися приблизно на 25. Симулятор американського футболу Madden NFL 12 зібрав непоганий урожай в 3 млн копій. На цифровому фронті теж все чудово: онлайн приніс 216 млн, що на 30 більше, ніж торік. Таким успіхом EA в першу чергу зобов'язана соціальної грі The Sims Social, яка продовжує витісняти з Facebook всіх конкурентів.

І хоча дані з продажу Battlefield 3 відносяться до третього кварталу, глава EA Джон Рікітелло заявив, що компанія відвантажила в магазини понад 10 мільйонів копій гри (включаючи 3 мільйони, оформлені за попереднім замовленням). Більш того, деякі торговельні мережі вже встигли розпродати всі диски до єдиного і замовили нові партії. Старт Battlefield 3 виявився просто фантастично успішним, і ми готуємося випустити ще два потужних блокбастера, Need for Speed: The Run і Star Wars: The Old Republic, - зазначив Рікітелло.