Бета-версію Diablo III деактивують 1 травня

admin Ігрові новини

Бета-версію Diablo III деактивують 1 травняBlizzard Entertainment попереджає, що бета-тестування екшен-РПГ Diablo III закінчиться приблизно через два тижні.

Якщо ви берете участь у тестуванні і ще сподіваєтеся, що вас запросять, врахуйте: 1 травня бета-версію деактиву.nm, а всю інформацію про ваших героїв і ігровий прогрес обнулять. «Ми вдячні всім, хто тестував гру і допомагав зробити її краще», - кажуть розробники. Залишившийся до релізу час, тобто з 1 по 15 травня, буде витрачено на підготовку серверів до запуску релізу.

У світі гра вийде (на ПК і «Макінтошах») 15 травня. Росія почекає локального релізу, який намічений на 7 червня. Зрозуміло, що ніхто не забороняє вам придбати європейську або північноамериканську версію і грати на тамтешніх серверах.

Двадцять років пройшло з тих пір, як Санктуарію позбулася кровожерливої ​​нежиті на чолі з демонами Діабло, Мефісто і Бала. На жаль, мир був недовгий. Через втручання небесних сил древнє зло знову прокинулося. Боротися з пекельними полчищами будемо ми з вами. Без сумніву, будемо.