Blizzard працює над MOBA-грою

admin Ігрові новини

Blizzard працює над MOBA-гроюЖанр MOBA (тобто мультіплєєрні онлайнові бойові арени) таки буде розвиватися компанією Blizzard.

У далекому 2010 розробники натякнули, що збираються створити в цьому жанрі якусь гру. На жаль, з тих пір про новинку не було ніякої інформації, і ми з вами резонно подумали, що Blizzard заморозила або зовсім закрила проект. Але це не так! «Офіційно підтверджую, що ми продовжуємо активну розробку проекту», - заявив продюсер стратегії в реальному часі Starcraft II Кріс Сігаті (Chris Sigaty). Називається він Blizzard All-Stars.

Просто основні ресурси компанії були перекинуті на додаток World of Warcraft: Mists of Pandaria і стратегію Starcraft II: Heart of the Swarm. І зараз, коли перший проект вже продається, а другий готується до релізу, Blizzard змогла «впритул зайнятися грою». «Якщо говорити про Starcraft II, то це звичайний коробковий реліз, а з Blizzard All-Stars ми вирішили змінити бізнес-модель, щоб вона більше відповідала проектам цього жанру», - додав пан Сігаті і перейшов до розмови про невеликі доповнення і внутрішньоігрові предмети, так що, можливо, нас чекає умовно-безкоштовна гра.

Про сюжетну складову не сказано ні слова. Швидше за все, це буде гра за участю найвідоміших героїв з різних Blizzard-серій, включаючи Starcraft, World of Warcraft, Diablo ...