Call of Duty: Modern Warfare 3

admin Ігрові новини

Call of Duty: Modern Warfare 3Інформація про шутер від першої особи Call of Duty: Modern Warfare 3 нарешті перестала бути просто чутками: видавництво Activision підтвердило існування проекту.

Ще в січні газета Los Angeles Times розповіла про Modern Warfare 3 і навіть назвала орієнтовну дату виходу. Ну а ось що стало відомо з анонсу. Розробку проекту поділили між собою відразу три студії: Infinity Ward, Sledgehammer та Raven Software. У список платформ потрапили ПК, Xbox 360 і PS3. Дата релізу - 8 листопада 2011-го.

«Ми не збиралися представляти гру ще якийсь час, але якщо вже інформація про неї просочилася в мережу, радійте - ми дійсно робимо Modern Warfare 3», - прощебетав у своєму Twitter-блозі представник Infinity Роберт Боулінг (Robert Bowling).

Сюжет - міцненька сорокаградусна журавлина. Не маючи ні найменшого уявлення про стан російського ВПК розробники впевнені, що Росія здатна захопити США. Божевільний терорист Макаров нападає на Штати, Європу, використовує хімічну зброю, приятелює з сомалійськими терористами. А ще у нього є перший помічник на прізвисько Вовк.