Call of Duty: Annihilation Map Pack

admin Ігрові новини

Call of Duty: розробники проекту не зупиняться на досягнутомуКуй залізо, поки воно гаряче. Саме цим принципом керуються Activision і Treyarch при створенні завантажуваних додатків для шутера Call of Duty: Black Ops. Тільки вчора в мережі Xbox Live з'явився третій аддон, Annihilation Map Pack, що включає чотири карти для звичайного мережевого режиму і одну карту для битв із зомбі. Можна не сумніватися, що це доповнення, як і попередні подібні збірки, принесе видавцям ще кілька мільйонів доларів, але розробникам нема часу спочивати на лаврах.

В інтерв'ю порталу Digital Spy Девід Вондерхаар, директор по дизайну в Treyarch, натякнув, що Annihilation Map Pack не останнє завантажуване доповнення для Call of Duty: Black Ops. Я поки не можу говорити про щось, крім Annihilation, але закликаю вас уважно стежити за новинами, - заявив Вондерхаар. Враховуючи періодичність випуску збірників карт для Black Ops, можна припустити, що четвертий аддон з'явиться наприкінці серпня або на початку вересня.

Є у Activision і ще одна новина для шанувальників серії Call of Duty. Шутер Black Ops все-таки обійшов свого попередника, Modern Warfare 2, і став найбільш продаваною грою в історії Великобританії. Фахівці аналітичного агентства GfK ChartTrack підрахували, що в цілому гру купили 3722411 жителів Туманного Альбіону. Результат Modern Warfare 2 трохи скромніше - 3702410 проданих копій. Правда, можна не сумніватися в тому, що всі ці рекорди впадуть незабаром після виходу нової частини епопеї - Modern Warfare 3.