Crysis 3 вийде в лютому

admin Ігрові новини

Crysis 3 вийде в лютомуУточнено час появи шутера від першої особи Crysis 3. Видавництво Electronic Arts випустить гру 19 лютого в Північній Америці і 22-го - в Європі.

Новинка створюється на ігровому движку CryEngine 3; в списку платформ - ПК, PS3 і Xbox 360. Ходили чутки про перенесення на Wii U, але навесні цю інформацію спростували. Безпосередньою розробкою займається Франкфуртське відділення Crytek; британський відділ компанії зайнятий мультіплеєрним режимом.

Події розгорнуться через чверть століття після історії Crysis 2. «Світ сильно змінився». Намагаючись врятуватися від прибульців, корпорація Cell накрила найбільші міста куполами. Але оскільки корпорація «кривава», а плани у неї «зловісні», нещасний Нью-Йорк негайно перетворився на справжні джунглі, де людям не світить нічого доброго, а розбиратися з проблемами доведеться вам. Але не переживайте: «високотехнологічний костюм», знайомий вам по попередніх частинах, нікуди не подівся. Та й арсенал поповнився небаченою зброєю та іншими інопланетними гаджетами. Прибульці не пройдуть!