Crysis 3 вийшла на перше місце британського чарту

admin Ігрові новини

Crysis 3 вийшла на перше місце британського чартуГарна новина для гравців: два великих минулонедільних релізи виявилися на самому верху ігрового чарту Великобританії.

Перше всебританске місце у шутера від першої особи Crysis 3. Проект створений компанією Crytek, а випущений видавництвом Electronic Arts. Острівна прем'єра відбулася 22 лютого. Обсягів продажів ми поки не знаємо, зате відомо, що максимум покупок припав на приставку Xbox 360 - 57%. Гра з'явилася також на ПК і PS3.

«Срібло» чарту дісталося слешеру Metal Gear Rising: Revengeance, доступному на PlayStation 3 і Xbox 360. Розробила його студія Platinum Games. Випуск на Заході відбувся стараннями Konami. Кіборг працює на приватну армію, і ніщо не віщує проблем, поки конкуренти не влаштовують масштабну бійню. Мстива напівлюдина найбільше сподобалася користувачам PS3: на частку цієї консолі припадає 61% продажів.

Ну а лідер минулого тижня Aliens: Colonial Marines очікувано провалився. Попит упав на 84%, а тому тепер гра тільки п'ята. Так, була ще одна новинка, але уваги вона не заслуговує: PS Vita-версія Persona 4: Golden зайняла 32-е місце.