Дата виходу Diablo III: Reaper of Souls

admin Ігрові новини

Дата виходу Diablo III: Reaper of SoulsКомпанія Blizzard офіційно повідомила про те, що реліз повноцінного сюжетного доповнення для рольового екшену Diablo III, яке отримало назву Reaper of Souls, відбудеться 25 березня на РС і Mac.

Дата виходу Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls розповість про ангела смерті Malthael, який отримав чорний камінь, в якому зберігається душа самого Diablo. Розробники стверджують, що в доповненні шанувальників чекає ще більш похмура історія. Malthael зможе забирати душі жителів Sanctuary, перетворюючи їх на своїх поплічників.

Новим іграбельним класом є могутній лицар Crusader, який нагадує Paladin'а з Diablo 2. Система лута зазнала тотальної переробки, Blizzard називає її Loot 2.0. Кількість лута буде скорочено, щоб запобігти переповненню інвентарю, крім того, випадаючі з ворогів предмети будуть більше підходити конкретного класу персонажа.

Після проходження гри ви зможете вибрати пункт меню Loot Runs (аналог End Game +), в якому вам доведеться проходити поспіль випадкові підземелля з випадковими ворогами, продовжуючи збирати лут і набиваючи рівні. Максимальний рівень прокачування буде піднято до 70-го.

Стандартне видання буде продаватися за ціною $ 40, а Digital Deluxe Edition - по $ 60, останнє запропонує ексклюзивний шолом, спектрального пса - міньйона, три додаткових слота для персонажів, тварину для World of Warcraft та інші бонуси. Коробкове видання за $ 80 буде включати все вищеперелічене, а також арт-бук в твердій палітурці, Blu-ray з додатковими матеріалами і килимок для миші.