Демо-версії ігор можна буде випробувати прямо в браузері

admin Ігрові новини

сервіс GaikaiІдея, що забезпечила колись шалену популярність сервісу YouTube, полягала не тільки в можливості завантажити власне відео, а й вставити його практично на будь-яку сторінку всесвітньої мережі. Схоже, незабаром подібне стане можливо і для демо-версій ігор.

Так, як це не дивно звучить, але сервіс Gaikai, який увійшов у стадію бета-тестування, обіцяє надавати доступ до повноцінних демо-версій ігор через браузер без необхідності викачувати і встановлювати додаткове ПЗ (за умови, що Flash і Java вже встановлені). Схоже, що хмарні технології Gaikai будуть нагадувати підхід вже відомого вам сервісу OnLive, але на відміну від останнього вони не вимагатимуть навіть установки клієнта сервісу і дозволять вставити демо-версію гри практично на будь-яку сторінку в мережі.

Основною вимогою для функціонування Gaikai є, звичайно ж, висока швидкість з'єднання з серверами компанії. І хоч в планах йдеться про розміщення серверів по всьому світу, на даний момент сервіс доступний лише в 12 країнах (працює 24 дата-центри, до яких у мене, на жаль, не вийшло підключитися на достатній швидкості).

Одним з основних партнерів Gaikai зараз є EA, так що в першу чергу варто очікувати виходу демо-версій ігор цього видавця на зразок Mass Effect 2, Dead Space 2, The Sims 3. У майбутньому ж асортимент напевно значно розшириться.