Демоверсія Dead Space 3 з'явиться в січні

admin Ігрові новини

Демоверсія Dead Space 3 з'явиться в січніПерш ніж купувати хоррор-екшен Dead Space 3, можна буде пограти в демоверсію, повідомляє Electronic Arts.

Але тільки в тому випадку, якщо у вас є Xbox 360 або PlayStation 3, оскільки про ПК видавництво чомусь забуло. У консольних мережах Xbox Live і PlayStation Network демо з'явиться 22 січня. Користувачам Xbox 360, які зареєструються на сайті проекту, доступ до демоверсії відкриють 15-го.

Відомо, що демоверсія містить дві місії з повної гри. Пограти дадуть в одиночному режимі і в режимі спільного проходження, розрахованого на двох чоловік.

Повноцінний реліз Dead Space 3 відбудеться 5 лютого в Новому Світі і 8-го - в Старому. Розробкою займається студія Visceral Games. Платформи стандартні: ПК, PlayStation 3 і Xbox 360.

Dead Space 3 позиціонується як хоррор-екшен від третьої особи, хоча вже друга частина до хоррору мала вельми віддалене відношення. Знайомий вам інженер Кларк терпить крах на крижаній планеті Тау Валандіс, де вчені досліджують «містичні інопланетні технології». Божевільні з церкви унітологіі і космічні тварюки, звичайно, додаються.