Donkey Kong Country Returns 3D з'явиться в травні

admin Ігрові новини

Donkey Kong Country Returns 3D з'явиться в травніДоісторичний платформер Donkey Kong Country Returns, що колись вийшов на приставці Wii, буде виданий на кишеньковій консолі Nintendo 3DS.

З твітів європейського підрозділу Nintendo випливає, що на Заході гру, що отримала назву Donkey Kong Country Returns 3D, випустять 24 травня. Японцям реліз обіцяний влітку. За оригінал для «великої» платформи відповідали Retro Studios і Nintendo, а на кишенькову консоль гру переносить студія Monster Games.

Donkey Kong - мультиплікаційний платформер з великою мавпою в червоній краватці в головній ролі. Зустріч з приматом, з яким деякі з вас познайомилися ще в 1981 році, обіцяє багато годин стрибків і невигадливого, але місцями цікавого мавпячого гумору. На острів нашого героя прибуває плем'я Тікі-Так. Злісні божки Тікі, що пробудилися при виверженні вулкана, загіпнотизували всіх тварин і спокусилися на святе - банани містера Конга. Викрадачів їстівного - до відповіді! Яка виразиться в «феєричних пробіжках» по «головоломних рівнях», стрибках на ліанах і гонках на шахтарських вагонетках. В оригінальній Donkey Kong Country Returns був не тільки одиночний, але і багатокористувацький режим. Про долю останнього в 3DS-версії ми не знаємо.

Крім того, Nintendo уточнила дати виходу інших ігор: Luigi's Mansion: Dark Moon з'явиться 28 березня, Fire Emblem Awakening - 19 квітня, Animal Crossing: New Leaf - 19 червня. А Mario & Luigi: Dream Team і Mario Golf: World Tour обіцяні в другому-третьому кварталах цього року.