Elder Scrolls Online

admin Ігрові новини

Elder Scrolls OnlineРозробники нещодавно анонсованої MMORPG Elder Scrolls Online вирішили поділитися з геймерами першими подробицями про свій проект. Основним джерелом інформації став креативний директор компанії Zenimax Online Paul Sage. Він заявив, що у розробників багато свіжих сміливих ідей, тому гра Elder Scrolls Online буде досить сильно відрізнятися від усіх частин одиночної RPG-серії The Elder Scrolls.

У MMORPG геймерам буде запропоновано на старті вибрати расу своєму персонажу і приєднатися до одного з трьох альянсів: Ebonheart Pact, до складу якого увійшли Мешканці півночі, Темні ельфи і Аргоніанци, Aldmeri Dominion, що включає в себе Вищих ельфів, Лісових ельфів і Каджітов, і Daggerfall Covenant - альянс, утворений Орками, Бретон і Редгардцами.

В Elder Scrolls Online буде змінено підхід до виконання квестів. Наприклад, гравець зможе добровільно знищити якогось небезпечного монстра або зачистити підземелля. Не маючи відповідного завдання, а потім поговорити з персонажем, який його видає, і відразу ж отримати нагороду. Крім того, в грі буде безліч випадкових подій: на шляху з міста в місто персонаж може зіткнутися з унікальним NPC, захистити когось від розбійників або, навпаки, пограбувати невинних людей - всі вчинки героя будуть враховуватися.

Будуть в Elder Scrolls Online і класичні для багатьох MMO-проектів елементи. Персонаж в грі зможе зв'язати себе узами шлюбу з будь-ким, завести одного або навіть декількох вихованців, вступити в одну з безлічі гільдій, брати участь у масштабних PvP-битви і т.д. На прокачування одного героя в Elder Scrolls Online, за підрахунками розробників, в середньому, буде йти близько 120 годин.

Також можете звернути увагу на кращі ігри 2011 року.