EVE Online: 30 тисяч над землею

admin Ігрові новини

EVE Online: 30 тисяч над землеюУ команді EVE Online продовжують відбуватися зміни. Йде зі своєї посади старший продюсер гри Арнар Гілфасон (також відомий під ніком Zulu або Zulupark), який передасть свій пост Джону Лендеру. Причини такої перестановки не названі. Можливо, керівництво вирішило прибрати непопулярну фігуру подалі від очей громадськості? Не секрет, що репутація цього розробника була неоднозначною: Арнар часто опинявся на передній лінії вогню і кілька років тому, коли приймали непопулярні заходи з балансування кораблів, і під час недавніх подій, коли він намагався захистити досягнення аддона Incarna.

На цю версію вказує і те, що його наступник відразу спробував заручитися підтримкою пілотів гри EVE Online, заявивши, що є активним PvP-гравцем, який освоює простори гри з 2005 року. А потім він пообіцяв відправити всіх персонажів у справжній космос. Ну, або майже справжній. Якщо 31 грудня 2011 року в 23 години 59 хвилин (за Гринвічем) у вас буде активний персонаж в EVE Online, то його ім'я і мініатюрний портрет помістять у спеціальний контейнер, який в ході фестивалю Фанфест 2012 запустять за допомогою стратостата на висоту більше 30 кілометрів на саму межу атмосфери, за якої починається космічний простір.

Вихід на орбіту Першого об'єднаного флоту капсулірів буде відображений бортовою відеокамерою, і ви побачите, як з-за дуги горизонту виглядають добре знайомі вам зірки. Ця церемонія наше скромне спасибі всім тим, для кого Новий Едем став другим домом, а його мешканці другою сім'єю, пише новий продюсер гри.