FIFA 11 дає можливість заробити 20.000 $!

admin Ігрові новини

FIFA 11 дає можливість заробити

EA влаштовує справжній турнір!Пристрасті навколо футболу ніяк не вщухають. У реальному світі все ще гримлять футбольні баталії. Найцікавіше, що реальні футболісти заробляють купу грошей.  А можливо пора дати можливість заробити і віртуальним гравцям? Саме таке питання поставили у видавництві Electronic Arts і власне кажучи перейшли безпосередньо від слів до справи.

 

EA вирішила провести світовий чемпіонат серед гравців, всім відомого футбольного симулятора FIFA 11. Переможець отримає вагомий приз розміром в 20 тис. доларів, більше того нагородження переможця буде проходити на церемонії вручення Золотого м'яча. Саме приємне полягає в тому, що на цій церемонії переможець зможе поспілкуватися з самими кращими гравцями світового футболу.(Перегляньте новину - NFS Shift 2 продовжує атаку)

Для тих кого зацікавила така перспектива, і хто вирішив взяти участь у FIFA Interactive World Cup 2010, реєстрацію можна пройти на сайті. Якщо не вдаватися в деякі деталі, то сам чемпіонат буде розділений на 6 сезонів за 25 днів у кожному, що проходять з 1.01 до 25.05. А от уже в червні місяці в фіналі зможуть зустрітися два переможця. А тепер мабуть сама неприємна новина, яка, напевно, багатьох розчарує - даний захід буде проводитись тільки для власників PS3.