Forsaken World - нова онлайн гра

admin Ігрові новини

Forsaken World - нова онлайн граБета-тестування багатокористувацької онлайн ігри Forsaken World йде повним ходом. Доступ у дивовижний світ ейри вже отримали десятки тисяч гравців. Шанс приєднатися до першопрохідників ще є - для цього достатньо зареєструватися в ігровій мережі ZZima.com і заповнити анкету учасника ЗБТ.

Стати бета-тестувальником Forsaken World - це не тільки можливість одним з перших побачити очікувану MMORPG, а й шанс допомогти команді проекту перевірити клієнт гри в справі і, що головне, отримати за це чудові призи! За підсумками ЗБТ кожен тестувальник буде відзначений пам'ятним статусом на форумі ZZima.com. А найактивніші користувачі за пошук різних помилок клієнта і внутрішньоігрові досягнення стануть власниками цінних нагород: валюти для ігрового магазину, еліксирів, стайлінгу і вихованців, а також сувенірної продукції з символікою Forsaken World!

Не обійдено стороною і гільдії. Клан, члени якого повідомлять адміністрації проекту про найбільшу кількість помилок функціоналу та локалізації, отримає можливість безкоштовно створити союз на ОБТ, а також особливі костюми в грі і титули на форумі для кожного гільдійця.

ЗБТ Forsaken World - відмінний привід обжитися в новому ігровому світі, допомогти команді зробити проект краще і обзавестися рядом приємних бонусів, які будуть надзвичайно корисні після початку відкритого тестування гри!

P.S. Наостанок кілька кумедних і цікавих фактів про локалізацію проекту і роботі з ігровим співтовариством:

Перекладено більше трьох мільйонів ієрогліфів. Ланцюжок з переведених ієрогліфів по довжині дорівнює висоті трьохсот Ейфелевих веж.

Локалізатори назвали одну з їздових тварин Едінорожіцей. І команді проекту, і гравцям задумка так сподобалася, що цей гег було вирішено залишити.

У Forsaken World відкрив свою філію популярний в грі Perfect World «Фонд захисту мобів»!

З перших днів закритого бета-тестування в світі ейри прописалися більше двадцяти найбільших гільдій Рунета, що грають в игры онлайн в тому числі «Корпорація Хаос», Avalon, Espada, Bandit's, Censored та багато інших.