Gears of War: шанувальникам проекту пропонують купити квиток

admin Ігрові новини

Gears of War: шанувальникам проекту пропонують купити квитокActivision вже давно і досить успішно заробляє мільйони на доповненнях для Call of Duty, продаючи невеликі збірники карт за ціною повноцінних ігор. Трохи пізніше ініціативу конкурентів підхопила і EA Sports. Вона ввела програму Річний абонемент (Season Ticket), запропонувавши її учасникам один раз заплатити 25$, щоб потім отримувати знижки на додатки до спортивних симуляторів та інші бонуси.

Тепер же ідею підхопили і Microsoft з Epic Games. Вчора партнери оголосили, що одночасно з релізом шутера Gears of War 3, який планується на 20 вересня, почнеться продаж "Сезонного абонемента" (Season Pass). Його ціна складе 2400 MS Points, що відповідає 30$. Власники абонемента зможуть вільно завантажити перші чотири додатки для Gears of War 3, які Epic Games обіцяє випустити в найближчий рік. Очікується, що перший аддон з'явиться вже в листопаді.

При цьому видавці стверджують, що покупка абонемента дозволить заощадити приблизно третину від вартості аддонов, куплених поза рамок спеціальної пропозиції. Крім того, власникам абонемента запропонують і ще один подарунковий набір ігрового зброї з дизайном під "рідкий" метал.