GTA 5 не змусить довго чекати

admin Ігрові новини

GTA 5 не змусить довго чекатиДебютний ролик Grand Theft Auto 5 не відповів на головне питання про термін виходу гри. Однак цілком може вийти так, що нову GTA доведеться чекати зовсім недовго, і вже навесні наступного року гра з'явиться на прилавках магазинів. Саме так вважають представники провідних аналітичних агентств.

У їх числі і Майкл Пахтер з агентства Wedbush Morgan, який вважає, що Rockstar Games постарається випустити Grand Theft Auto 5 до початку виставки Е3 2012, запланованої на червень. Я думаю, що до релізу залишається близько шести місяців. Якщо вони будуть готові випустити гру в червні 2012 року, то зроблять це, - заявив Пахтер в інтерв'ю виданню Game Informer. З колегою згодний і аналітик Майк Хікі. "Ми вважаємо, що Rockstar Games закладає від 4 до 6 місяців на маркетингову кампанію GTA 5, тому гра може вийти влітку Якщо говорити більш конкретно, то GTA 5, за нашими розрахунками, відправиться в магазини в травні 2012 року", - ділиться прогнозами Хікі.

Вражаюче сходяться і прогнози експертів щодо продажу GTA 5. Так, Пахтер вважає, що при середній оцінці 9/10 у профільній пресі GTA 5 за перший рік розійдеться тиражем в 20-25 мільйонів примірників. Свій прогноз аналітик засновує на результатах GTA 4, яка за перші шість місяців взяла планку в 12 мільйонів проданих копій. Схожий прогноз дає і Джессі Дівнич з EEDAR. "Світові продажі Grand Theft Auto 5 за перший рік повинні перевищив 24 мільйони копій", - заявив аналітик, відзначивши, що GTA 5 цілком під силу побити рекорди результативності, які зараз належать Call of Duty: Black Ops. Трохи більш обережний у висловлюваннях Майк Хікі. Він вважає, що за фінансовий рік Rockstar Games вдасться продати близько 16 мільйонів копій GTA 5. Втім, поки все це не більше ніж прості прогнози.