Студія Harmonix змінила власника

admin Ігрові новини

Harmonix змінила власникаДевелоперська студія Harmonix пішла на вільні хліба: Viacom продала її інвестиційній фірмі Columbus Nova, у власності якої знаходяться компанії загальною вартістю $ 10 млрд.

Harmonix, заснована в 1995 році, вже неодноразово змінювала власника.

У вересні 2006 року її придбала компанія MTV Networks, «дочка» медіаконгломерату Viacom. Тоді вартість операції склала $ 175 млн. Умови нової купівлі-продажу не розголошуються. «Угода ніяк не відіб'ється на поточних і майбутніх проектах студії», - зазначили покупці.(Перегляньте  відео Dead Space 2).

Відомо, що безпосереднім власником студії стане Harmonix-SBE Holdings LLC, новий дочірній підрозділ Columbus. Як і раніше, девелопери будуть розвивати вже існуючі та розробляти нові ігри, залишаючись вірними основному напрямку - жанру ритм-аркади (Harmonix, нагадаємо, розробила серії Guitar Hero і Rock Band).

«Ми раді, що змогли повернутися до минулого знову стати незалежною студією», - заявив голова Harmonix Алекс Рігопулос (Alex Rigopulos). Під незалежністю в даному випадку мається на увазі те, що Columbus є лише інвестором і нібито не збирається втручатися у виробничий цикл девелопера.

А ще спікер Harmonix зауважив, що в розробці знаходиться якийсь секретний проект, анонс якого відбудеться «зовсім скоро».