Mass Effect 3: Earth

admin Ігрові новини

Mass Effect 3: EarthСкоро з'явиться ще одне завантажуване доповнення до рольового екшену Mass Effect 3. Аддон отримав назву Earth.

Спікер Microsoft Ларрі «Майор Нельсон» Хріб (Larry Hryb), не чекаючи формального анонса з боку компанії BioWare, оголосив, що реліз доповнення відбудеться наступного тижня. В консольній мережі Xbox Live придбати Mass Effect 3: Earth можна буде вже 17 липня. Як і всі попередні аддони, новинка з'явиться також на ПК і PS3, хоча на питання «коли?» ніхто поки не відповідає.

«Битва ще страшніша, коли ціна питання - ваш дім», - проголошує аддон. А якщо простіше, то нас чекає кілька карт для мережевих битв. Полем битви стане Земля, точніше - Ріо, Ванкувер і Лондон. Обіцяні нові види зброї, серед яких шотган Piranha і пістолет Acolyte, а також шість нових класів. Повноцінний анонс відбудеться в суботу на виставці San Diego Comic-Con. Тоді ж BioWare назве дати релізу на інших платформах.

Оригінальна космоопера про командор Шепард і його команду, що захищає Галактику від механічної раси женців, з'явилася в березні на ПК, PS3 і Xbox 360. В кінці року Mass Effect 3 обіцяють випустити на новій консолі Wii U