Medal of Honor: Warfighter зайняв перше місце в британському чарті

admin Ігрові новини

Medal of Honor: Warfighter зайняв перше місце в британському чартіFIFA 13 більше не лідер британського чарту. Вийшовший минулого тижня шутер Medal of Honor: Warfighter попросив футбольну гру опуститися на сходинку нижче.

Євровипуск гри компанії Electronic Arts відбувся 25 жовтня на ПК, Xbox 360 і PlayStation 3. А розроблений проект лос-анджелеською (США) студією Danger Close. Втім, реліз Warfighter виявився не настільки успішним, як у попередньої гри серії. Хоча точних цифр немає, за даними GfK, обсяг продажів Warfighter менше, ніж у гри 2010 року. Влившись в загін особливого призначення, який носиться по «гарячих точках» світу, ви воюєте в мультіплеєрних битвах або проходите одиночну сюжетну кампанію.

Друге місце, як ви зрозуміли, у FIFA 13. Повідомляється, що гра стала «самою продаваної за всю історію серії». На сьогодні її продажі на 20% перевершують показник торішньої FIFA 12 за той же період і складають 6550000 копій.

Замикає трійку лідерів консольна гоночна гра Forza Horizon, доступна тільки на Xbox 360. Проект, який вийшов в Європі 26 жовтня, створений студіями Playground Games і Turn 10 і випущений Microsoft. Колесячи по дорогах, ви будете шукати цікаві заїзди і, зрозуміло, брати участь в них. Все це присмачено десятками машин, трас ...

Були і ще дві новинки. Збірник головоломок Professor Layton and the Miracle Mask, створений для Nintendo 3DS, влаштувався на сьомому місці. Гра Moshi Nonsters: Moshlings Theme Park (3DS і DS) - восьма.