Названа дата випуску Dead Island: Riptide

admin Ігрові новини

Названа дата випуску Dead Island: RiptideНова частина Dead Island, анонсована на початку літа на виставці E3, обзавелася датами релізу. Нова гра, названа Dead Island: Riptide, надійде в продаж у квітні 2013 року. У Північній Америці це трапиться 23-го, а в Європі - 26-го. Список платформ стандартний: Xbox 360, PS3 і ПК. Розробкою продовження, як і оригінальної гри, займається польська студія Techland. Видавець - Deep Silver.

Гравців чекає продовження історії, розпочатої в першій частині, і нова зустріч з чотирма героями, котрі пережили зомбі-апокаліпсис. Згадуйте: тропічний острів, що перетворився на кривавий бенкет для зомбі, чотири нетанкіста, спільними зусиллями вирвалися з пекла ... Вирвалися-то вони вирвалися, але тут же опинилися в центрі нового вторгнення ходячих. «Вас чекає ще більш жорстока і страшна історія, та й сам острівець куди більш дикий, ніж тропічний рай з першої частини», - розповідають девелопери.

Хоча нам і кажуть, що проходити сюжетну кампанію можна поодинці, гра таки «заточена» під спільну різанину. Команді з п'яти чоловік належить боротися за виживання, збирати ресурси і шукати спосіб припинити чергове зомбі-безумство.