Need for Speed​​: Most Wanted вийде на Wii U

admin Ігрові новини

Need for Speed​​: Most Wanted вийде на Wii UNeed for Speed: Most Wanted, рімейк однойменного проекту 2005 року, з'явиться на приставці Nintendo Wii U в березні, повідомляє видавництво Electronic Arts (ЕА).

Оригінал вийшов на ПК, PlayStation 3, Xbox 360, PS Vita, мобільних iOS-і Android-пристроях. Студія Criterion Games майже завершила його перенесення на нову платформу, а тому ЕА назвала точні дати релізу: 19 березня Most Wanted випустять в США, а 21-го - в Європі і Австралії.

Це точна копія оригінальної гри. Правда, з однією цікавою особливістю, створеною спеціально для Wii U. Мова про режим локального кооперативного заїзду для двох гравців, названому Co-Driver: один стає водієм, інший - штурманом. Водій просто керує машиною за допомогою маніпуляторів Wii Remote або Wii U Pro Controller. А ось штурману дістанеться Wii U GamePad з сенсорним екраном, щоб він командував, куди рухатися, і допомагав гонщикові взаємодіяти з інтерактивною картою. «Ваш партнер зможе змінювати час дня, погодні ефекти, керувати дорожнім трафіком, розміщувати на трасі підказки, а головне - заважати переслідуючим вас поліцейським», - пояснюють видавці.

В іншому набір розваг стандартний: різні заїзди і режими, купа автомобілів і трас. Змагатися можна в одиночному або мультиплеєрному режимі.