Need For Speed Shift 2 зроблять більш реалістичною

admin Ігрові новини

Need For Speed Shift 2 зроблять більш реалістичною

Дизайнер симулятора Need For Speed Shift 2: Unleashed розповів про проект журналістам Eurogamer. За словами Енді Тудора (Andy Tudor), ідея створення сиквела Shift з'явилася не на порожньому місці. Даний проект був давно включений в план роботи студії.

Фахівці мають намір істотно поліпшити другу частину, грунтуючись на відгуках гравців і критиків, а також додати в продукт нові елементи геймплея.(Перегляньте cтратегію StarCraft на iPad)

Тудор стверджує, що автори хотіли зробити продовження серії відразу після релізу першої частини. Експертів мало хвилювало, який прибуток принесе проект, адже головним для них залишалася зацікавленість в удосконаленні ігрового процесу. У сиквелі розробник пообіцяв масу інновацій. Фахівець вважає, що в таких іграх як Gran Turismo і Forza не вистачає насиченості. За його словами, автори подібних перегонів дуже довго засиджуються над створенням великої кількості машин та трас. Основний час гравець витрачає на банальний набір очок, щоб відкрити чергову машину. Енді Тудор вірить в те, що гоночна гра повинна, перш за все, бути автентичною, змушувати геймера відчувати себе за кермом справжнього автомобіля. Реліз NFS Shift 2 відбудеться навесні 2011 року.