NFS Shift 2 продовжує атаку на GT5 і Forza 3!

admin Ігрові новини

NFS Shift 2 всі продовжує атакуСудячи з усього, десь подалі від преси, за лаштунками студій кипить справжня війна і цю війну за гравців розпочали Electronic Arts. Енді Тюдор, будучи провідним дизайнером Shift 2 Unleashed який на даний момент знаходиться в розробці дав інтерв'ю журналістам видання EuroGamer.

 

Перше, про що він повідав було те, що розробники дійсно втомилися дивитися на нудні гонки і хочуть стерти в порошок Gran Turismo 5, та й Forza 3 в додачу. Проте нічого божевільного з ніхто робити не збирається, просто будуть більш нові і більш цікаві концептуальні ідеї, яких немає у конкурентів. (Можливо зацікавить - вувузели використали для боротьби з піратством)

Тюдор не став довго міркувати і охарактеризував гоночні симулятори конкурентів, давши їм порівняння з енциклопедіями, де гравці зможуть розглянути сотні різних автомобілів різних комплектацій і сотні різних трас, однотипного характеру. «Це щось на зразок автосалону. Брати з кондиціонером чи без? По суті справи це гра в якій ви женетеся за кожною штукою баксів і збираєте на ще більш швидкісний автомобіль, а купивши свою мрію, розумієте що пора купити ще краще. У результаті, ви не отримуєте задоволення, сидите і збираєте гроші. »- Говорить Тюдор.

Судячи з усього, розробники NFS Shift 2 зовсім не поділяють такий підхід до розробки майбутнього автосимулятора і роблять щось концептуальне. «Те що ми хочемо втілити в гру - це насолоду знаходиться за кермом і вичавлювати з автомобіля стільки, скільки він може нам дати." - Заявив дизайнер проекту. Також він говорив про те, що на його думку не потрібно створювати тисячі автомобілі, адже кожен середньостатистичний гравець зберігає у своєму гаражі максимум до 20 автомобілів. Також він поділився тим, що фанатів більше радує гнучка настройка їх болідів.

Однак Тюдор дечого не врахував! А не врахував він те, що є досить велика кількість людей, яким подобатися проста спортивна їзда, а не аварійні ситуації на дорогах і відриви не в кілька секунд, а в кілька хвилин.