Новорічне оновлення Need For Speed ​​World

admin Ігрові новини

Новорічне оновлення Need For Speed ​​WorldЗ холодами і хуртовинами до нас невблаганно наближається новий рік, а рік, що минає вже розсипає святкові атрибути: у містах, будинках, офісах, магазинах. А також на веб-сторінках і в іграх. Словом там, куди заглядають очі людини. Напередодні затяжних свят команда розробників EA зарядила всіх любителів швидкості святковим духом, подарувавши гравцям Need For Speed World зимову казку в сніжинках і у приємних подаруночки.

Світ Need For Speed поринув у свято, прикрашені гірляндами ялинки і прості дерева супроводжують гравців протягом усіх доріг. Задоволені, вони завжди в поїздці за подарунками. Подарунками, які вони ловлять у "Діда Мороза" в обмін на 15 зібраних у місті кристалів. І повертаються в гараж. Подарунок чекає власника в особистому інвентарі магазину, збільшенні продуктивності або візуальному тюнінг.

У гонитві і гонках щасливчики можуть собі дозволити все, що душа забажає на своєму улюбленому автомобілі, тому що відтепер перемога здатна подарувати не тільки незабутні відчуття боротьби і безкомпромісної їзди, а й абсолютно будь-який атрибут візуального тюнінга (колісні диски, кузова, неон, заниження підвіски ) і тюнінгу продуктивності (від двигуна до шин). І все це без будь-яких витрат ігрової валюти або SpeedBoost.

EA дотримується своєї традиції зберігати курс на поступове вдосконалення ігрового процесу, додаючи по 2 автомобілі за внутрішньоігрову валюту в місяць і, як мінімум, 1 автомобіль за SpeedBoost на тиждень. Внесення змін в будь-які ігрові "дірки" носить регулярний характер, а різноманітні знижки на покупку SpeedBoost та автомобілів проводяться щотижня. Новорічну подію Need For Speed World подає сміливо і насичено. Крім перемог гравці здатні побажати і більшого - для цього їм підготовлені обмежені за часом спеціальні новорічні картки за SpeedBoost під назвою Christmas Special Pack. Під картками заховані ексклюзивні різдвяні варіанти неонового підсвічування й особливо улюблена тема відмінності - це номерні знаки. На жаль, якщо ви захочете скачать nfs most wanted, то оновлених автомобілів там не буде.

На численні прохання шанувальників в гру введені спеціальні зимові снігові автомобілі, краса яких зачарує навіть досвідченого арт-дизайнера. Всі ці зміни готові приголомшити гравців і майбутніх віртуальних гонщиків не завтра чи колись ще, а сьогодні.