Онлайн-шутер Warface

admin Ігрові новини

Онлайн-шутер WarfaceОнлайн-шутер Warface. З'явилася свіжа інформація про Warface - онлайн-шутер від авторів Far Cry і Crysis зі студії Crytek. Проект, запуск якого відбудеться в усьому світі, створюється на движку CryEngine 3. Це дозволить Warface вигідно виділитися на тлі більшості інших мережевих бойовиків з куди більш примітивною графікою.

У Warface можна буде грати за персонажа одного з чотирьох класів - штурмовика, снайпера, медика або інженера. Режим PvE багато в чому буде нагадувати повноцінну одиночну кампанію традиційного шутера. Замість звичайних боїв з комп'ютерними противниками гравцям запропонують на кожній карті виконати те чи інше завдання, наприклад, допомогти вантажівці з ліками дістатися до пункту призначення. Співробітники Crytek обіцяють підготувати сотні різноманітних сценаріїв для PvE, які не дадуть занудьгувати ні новачкам, ні ветеранам.

Крім PvE, в Warface на старті з'являться 8 видів PvP і більше півтора десятків карт, причому з часом розробники обіцяють додавати нові режими. Особливий акцент робиться на реалістичність того що відбувається - в Warface з'явиться і сучасна зброя і екіпірування. Герої будуть не тільки тісно взаємодіяти один з одним на полі бою, але і зможуть об'єднуватися в клани. Точну дату запуску Warface поки не називають, але вже проходить альфа-тестування проекту.