Патч Battlefield 3

admin Ігрові новини

Патч Battlefield 3Патч Battlefield 3. Співробітники компанії DICE випустили для свого мережевого шутера Battlefield 3 анонсований не так давно великий патч. Він виправляє ряд помилок у грі, підвищує продуктивність, усуває "вильоти" і зависання під час мультіплєєрних битв і додає нові функції в сервіс Battlelog. Проте, розробники не приховують, що головна мета оновлення - підкоригувати баланс.

Патч Battlefield 3

Літаки і вертольоти тепер завдають більшої шкоди, "зубастішим" стали і зенітні установки, а ось "Стінгери" і "Голки" тепер, навпаки, не так ефективні. Дальність стрільби багатьох видів вогнепальної зброї також була переглянута. Втрати управління від попадання снарядів по деяких видах техніки більше немає. Крім того, розробники зробили так, що відроджені після смерті бійці більше не з'являються поруч із супротивниками, як це було раніше в деяких випадках.

Варто відзначити, що скачати патч Battlefield 3 можуть тільки власники PC-версії гри. Для консолей оновлення буде випущено в найближчому майбутньому - зараз воно проходить сертифікацію в Sony і Microsoft.