Представлена гра Call of Duty: Black Ops: Declassified

admin Ігрові новини

Представлена гра Call of Duty: Black Ops: DeclassifiedУ розробці знаходиться гра Call of Duty: Black Ops: Declassified, повідомляє видавництво Activision.

На початку червня на виставці Е3 ця назва промайнула під час прес-конференції Sony. Потім проект «випадково розсекретила» торгова мережа Walmart, а тепер і саме видавництво зволіло поділитися крупицями псевдоінформаціі. Declassified стане сюжетним сателітом шутера від першої особи Call of Duty: Black Ops II.

Судячи з усього, це буде пріквел про події, що передували історії Black Ops II. Нас чекає самостійна сюжетна кампанія, що складається з місій для режиму Special Ops. Сюди ж буде додано мультіплєєрний режим, який включає як змагальні, так і кооперативні завдання. Створюється гра студією Treyarch, яка працює над Black Ops II. Реліз заплановано на кінець року. За деякими даними, проект з'явиться 13 листопада одночасно з Call of Duty: Black Ops II.

Остання, нагадаємо, розповість про недалеке майбутнє, в якому високі технології потраплять до рук терористів. Бойові дрони, крокуючі танки та інша футуристична машинерія - реальність. Але для ведення війни все ще потрібні бійці старого гарту, тобто ми ...

Гра вийде на ПК, PlayStation 3, Xbox 360, Wii і Wii U.