Представлена ​​гра Sniper Elite 3

admin Ігрові новини

Представлена ​​гра Sniper Elite 3Компанія 505 Games залишилася задоволена продажами тактичного шутера Sniper Elite В2. А відтак розробляє третю частину. Куца інформація про неї виявилася у фінансовому звіті міланської Digital Bros., якій належить 505 Games. Довгий час згадки Sniper Elite 3 в звітах залишалися непоміченими, але коли відомості потрапили в Мережу, видавці вимушено підтвердили їх достовірність.

«Ми сподівалися, що інформація не вийде за межі італійського відділу, - йдеться в заяві видавництва. - Але якщо вже так сталося, повідомляємо, що студія Rebellion, якій належать права на серію, розробляє Sniper Elite 3». Проект обіцяють випустити «у 2014 році на поточному та новому поколінні платформ». Деталі поки не розкриваються. Хіба що ось це: «Вас чекає абсолютно нова історія, більш відкритий і нелінійний світ». Подейкують, що з гри зроблять отаку «віртуальну снайперську пісочницю».

Нагадаємо, що Sniper Elite V2 вийшла 30 квітня минулого року. За даними видавництва, з квітня по грудень обсяг продажів досяг 1,1 млн копій і приніс $ 28,6 млн виручки.