Представлено доповнення Halo 4: Crimson

admin Ігрові новини

Представлено доповнення Halo 4: CrimsonУ консольного шутера Halo 4 скоро з'явиться скачуваний аддон Crimson, повідомляє видавництво Microsoft Studios.

Halo 4: Crimson стане першим з трьох доповнень, що входять до складу комплекту War Games Season Pass. Ціна аддона - $ 10. Розробник - 343 Industries. Другий міні-аддон надійде в продаж у лютому 2013-го, а третій - у квітні.

Crimson містить три карти для мережевих битв. Wreckage - асиметрична карта середніх розмірів. У режимі Infinity Slayer вона буде підтримувати до 16 гравців, у всіх інших - до 12. Невелика локація Harvest хоч і доступна у всіх режимах, але «в першу чергу створюється для Capture the Flag». Нарешті, Shatter орієнтована на масштабні битви з використанням бойової техніки. Обіцяний і свіжий мережевий режим (протистояння двох команд по п'ять чоловік), який буде доступний як на нових, так і на старих картах.

Оригінальний шутер вийшов на Xbox 360 на початку місяця. Джон-117, він же Майстер Чіф, продрейфувавши якийсь час в космосі, прибув до невідомої планети. Але тут йому не дуже раді ...