Представлено видання Total War: Shogun 2 Gold Edition

admin Ігрові новини

Представлено видання Total War: Shogun 2 Gold EditionІсторична стратегія Total War: Shogun 2, створена студією The Creative Assembly, побачила світ у 2011-му. Два роки опісля девелопери наважилися на спеціальне Gold-видання Total War: Shogun 2.

SEGA готує до випуску колекційний ПК-комплект, що включає не тільки оригінальну гру, але і два масштабні аддона - Rise of the Samurai і Fall of the Samurai. Реліз новинки призначений на 5 березня. Дія розвернеться в середині XVI століття у феодальній Японії. Імператор більше не контролює країну; вона роздроблена і управляється ворогуючими кланами. Нам запропонують очолити одну з фракцій і поборотися за японський трон.

Аддон Rise of the Samurai додає в гру повноцінну сюжетну кампанію - історію, що трапилася за 400 років до подій, описаних в оригінальній грі, в кінці XII століття, за часів Війни Гемпей, відомої також як Війна Червоної і Білої Троянди.

Ну а Fall of the Samurai відправляє гравців в епоху індустріалізації, коли все ще живе за самурайським законам і проводить ізоляціоністську політику Японія стикається з потужними західними державами: Великобританією, Америкою і Францією. У цій кампанії ви перевірите, що сильніше - «шлях меча» або нові американські гармати і кулемети.