Relic: Dawn of War III

admin Ігрові новини

Relic: Dawn of War IIIУ червні цього року ми дізналися, що видавництво THQ доручило Relic розробку третьої частини ПК-стратегії Dawn of War. А вчора девелопери поділилися першими крупицями інформації: «Друга частина була чудовою, але вона втратила масштабність». Це означає, що Dawn of War III повернеться до свого стратегічного коріння, чи не так, шановна Relic?

У новій грі замість невеликого мобільного загону нам обіцяють видати цілу армію. Повідомляється, що в міру проходження гравці будуть отримувати доступ до нових видів юнітів, кожен з яких «можна буде костюмізувати на свій смак». Розширяться локації, можна буде самостійно збирати армію, повернеться будівництво баз.

«Всесвіт Warhammer 40K - це нескінченна війна, - продовжують девелопери. - Шанувальникам настільної гри дуже подобається особисто облаштовувати величезні армії і розфарбовувати фігурки; саме на цьому ми і хочемо зосередитися в третій частині ".

Реліз гри намічений на період з серпня 2012 року з лютого 2013-го. Перша демонстрація відбудеться на виставці Gamescom, яка пройде в Кельні з 17 по 21 серпня.