Реліз ПК-версії Resident Evil: Operation Raccoon City призначений на травень

admin Ігрові новини

Реліз ПК-версії Resident Evil: Operation Raccoon City призначений на травеньХоррор-шутер від третьої особи Resident Evil: Operation Raccoon City з'явиться на ПК з двомісячним запізненням, повідомляє видавництво Capcom.

Причина затримки не названа; просто оголошено, що на ПК гру випустять 18 травня. Консольний реліз, нагадаємо, відбудеться 20 березня в США, 23-го - в Європі. Ніяких відмінностей у версіях для різних платформ не буде, лише невелика особливість на ПК - підтримка технології nVidia 3D Vision.

Очікувана гра 2012 року розробляється канадської студією Slant Six Games і внутрішнім підрозділом Capcom. За вітчизняний реліз відповідає компанія «1С-СофтКлаб».

Вам розкажуть історію, що трапилася в 1998 році в Раккун-Сіті. Ті хто грав в Resident Evil 2 і 3 пам'ятають, що через вирвавшийся на свободу T-вірус місцеві люди перетворилися в зомбі. Operation Raccoon City - це сюжетне відгалуження, що пропонує зіграти за загін Umbrella Security Service або урядовий спецпідрозділ Special Operations. Перший постарається прибрати всі свідчення того, що в катастрофі винна корпорація «Амбрелла». Ну а загону Special Operations наказано розслідувати причину зомбі-жаху.