Реліз SimCity запланований на лютий

admin Ігрові новини

Реліз SimCity запланований на лютийУ продовження серії містобудівних симуляторів SimCity з'явилася орієнтовна дата релізу.

Завдяки видавництву Electronic Arts ми знаємо, що гра з'явиться не просто в наступному році, але в самому його початку: Maxis повинна завершити розробку до лютого. Гра поки заявлена ​​тільки для ПК.

Нас чекає симулятор, в якому потрібно будувати дороги, зводити хмарочоси, боротися зі стихійними лихами ... Загалом, займатися звичайною роботою по благоустрою та модернізації мегаполісу. Втім, рутини не чекайте: постійно буде щось відбуватися - пробки, аварії, перенаселення, стихійні лиха. За всім цим треба стежити і, якщо щось трапиться, швидко усувати наслідки.

Правда, пограти зможуть лише підключені до Мережі. Ще в березні провідний дизайнер проекту Стоун Лібранд (Stone Librande) оголосив: «Новий механізм ігрової економічної системи повністю залежить від мережевого з'єднання». Якщо простіше, то гравців об'єднаються в групи на певних територіях, і вони спільно будуть впливати на економіку, екологію та інші показники віртуального регіону.

Також можеет почитати про кращі ігри 2012 року на ПК.