Почалась роздача бета-ключів до гри Age of Empires Online

admin Ігрові новини

Age of Empires OnlineСьогодні, 16 грудня, повинно початися бета-тестування ММО-стратегії Age of Empires Online, повідомляє видавництво Microsoft Game Studios.

Microsoft і компанія Alienware, що спеціалізується на продажах комп'ютерного «заліза», почали роздавати ключі для участі в бета-тестуванні ПК-версії гри.

Ви неодмінно потрапите в число щасливчиків, якщо виконаєте все, що зазначено на сайті. (Втім, вже зараз з реєстрацією та активацією ключів виникають якісь проблеми, на усунення яких Microsoft витратить «деякий час ».)(Між іншим - Blizzard підтвердила існування проекту Титан)

Проектом Age of Empires Online займається техаська (США) студія Robot Entertainment. Це буде сплав ММО-стратегії і РПГ. У кожного користувача - власне місто і герой. Від нас буде потрібно виконувати завдання і розвивати героя, набираючи нові рівні і досвід. Мережеві функції ляжуть на систему Games for Windows Live.

Гра буде поширюватися по умовно-безкоштовній схемі (платимо, якщо захочемо, лише за додаткові функції та контент). Реліз заплановано на наступний рік.