Розробники Angry Birds використовують піратів

admin Ігрові новини

Розробники Angry Birds використовують піратівСеред розробників і видавців ігор прийнято лаяти піратів, які відбирають у них частину законної виручки. Однак далеко не всі ставляться до цифрових флібустьєрів настільки негативно. Наприклад, глава Valve Software Гейб Ньювелл неодноразово говорив, що перемогти піратів можна лише за допомогою якісного сервісу, а витрачати час і ресурси на боротьбу з ними безглуздо.

Тепер же схожу точку зору висловив і Мікаель Хед, виконавчий директор студії Rovio, яка створила культову Angry Birds.

Хед розповів, що у Rovio теж є проблеми з піратами, правда, в основному не з тими, які крадуть відеоігри, а з тими, які продають без ліцензії іграшки та інші супутні товари за мотивами Angry Birds. Однак Мікаель вважає, що у піратства є і позитивні сторони. Наприклад, завдяки піратам розробники можуть розширити потенційну аудиторію серії - тих, хто скачає гру безкоштовно, більше, ніж тих, хто готовий за неї заплатити. Якщо число наших фанатів буде рости, то буде рости і наш бізнес, - упевнений Хед.

До слів Мікаеля варто прислухатися. Ця людина, як і інші співробітники Rovio, відмінно розбирається в ігровій індустрії, інакше їм не вдалося б створити Angry Birds, число шанувальників якої по всьому світу вже перевищило півмільярда.