SEGA розробила туалетні ігри

admin Ігрові новини

Туалетні ігриЩо спільного між громадськими вбиральнями і відеоіграми? Важке запитання, правда? Однак не для компанії SEGA, що встановила між цими явищами міцний зв'язок.

Чи знаєте ви, що в чотирьох токійських громадських чоловічих вбиральнях з'явилися аркадні ігри, керовані ... абсолютно вірно, струменем сечі. Протягом цього місяця, по 31 січня включно, SEGA зайнята тестуванням аж чотирьох типів відеоігріщ, призначених виключно для відхожих місць.

Отже, в пісуар встановлюється датчик тиску, що відслідковує потужність струменя сечі, а на рівні очей зайнятого своїми справами користувача знаходиться настінний монітор, що демонструє те, що відбувається в грі.(новина - Activision закриває  Bizarre Creations)

А ігри наступні. Graffiti Eraser пропонує стерти з екрану віртуальне графіті. У Mannekin Pis «гравцям» демонструється фонтан «Пісяючий хлопчик», потужність якого потрібно відрегулювати. The North Wind and The Sun and Me: чим потужніший струмінь, тим вище вітер піднімає спідницю віртуальної дівчини. Нарешті, Splashing Battle!. О, тут ми змагаємося в потужності потоку з попереднім як би користувачем.

«Поки у нас немає певних планів щодо кінцевого продукту, але думаємо, що це тестування допоможе прийняти рішення», - заявив спікер SEGA.

Знаєте, що в цій історії саме негарне? Про жінок знову забули...