Street Fighter x Tekken Mobile вийшла в iTunes

admin Ігрові новини

Street Fighter x Tekken Mobile вийшла в iTunesЗ'явившийся в травні файтинг Street Fighter x Tekken перенесений на мобільні Apple-платформи, повідомляє компанія Capcom.

Продажі гри Street Fighter x Tekken Mobile стартували 19 вересня; файтинг перекинутий на смартфон iPhone, плеєр iPod touch і планшет iPad. Придбати його можна за $ 2,99 в системі iTunes. Правда, доведеться проявити деяку розторопність; якщо не встигнете - ціна повернеться на свій колишній рівень в $ 4,99. Про інші мобільні платформи Capcom нічого не повідомляє. Хіба що в кінці жовтня гру випустять на PlayStation Vita (19-го в Європі, 23-го в США).

Вас чекає точна копія «великої» гри - з усіма її героями, аренами і режимами. Але є й очевидні нововведення: обіцяні деякі зміни начебто переробленого інтерфейсу і декількох додаткових типів битв. Так, вам доведеться вибирати відразу двох бійців, і якщо основний герой програє, то в справу вступить дублер, а «основний» буде заліковувати рани. З'явиться режим Pandora, в якому життя персонажа буде повільно обмінюватися на збільшення утрат. А ще під час боїв можна збирати різні бонуси, що збільшують живучість і силу бійців.