The World's Biggest Pac-Man - головний тайм-кілер тижня

admin Ігрові новини

The World's Biggest Pac-ManГра The World's Biggest Pac-Man, представлена на конференції Microsoft MIX Developer Conference, стала справжнім мережевим феноменом.

Назва говорить сама за себе. Це дійсно найбільша гра за участю жовтої істоти, що з жадібністю пожирає точки і мандрує по лабіринтах. По суті, The World's Biggest Pac-Man є компіляцією з сотень (!) рівнів, створених шанувальниками легендарної аркади компанії Namco.

Перейшовши на сайт проекту, будь-хто читає ці рядки може вибрати потрібний лабіринт і почати «битву» з Пакманом. Плюс до того - у користувачів є можливість створювати власні архітектурні вишукування і викладати їх в мережу. Для цього потрібно зареєструватися на згаданому ресурсі через систему Facebook Connect.

Найцікавіше, що гру створювали всього-то для презентації браузера Internet Explorer 9 і можливостей, закладених у мові HTML 5. Останній, що позиціонується як головний конкурент технології Flash, повинен стати «основною платформою для розробки веб-ігор майбутнього».

Створила проект студія Soap Creative (у співпраці з Microsoft і Namco).

І кілька цікавих цифр: на сьогодні розроблено понад 1 300 рівнів, зіграно 189 тис. партій, за які було з'їдено 16500000 ігроточок та витрачено 95 тис. ігрожіттів.